Pewnej daty powstania szkoły jodłowskiej ustalić nie można ...

We wrześniu 2014 r. odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego.

NAUCZYCIELE

Ciekawe zajęcia rozwijające dla dzieci, nauka języka angielskiego.

Dnia 22.09 br. odbyło się zebranie plenarne Zarządu Rady Rodziców.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019, które rozpoczęło się mszą świętą w Sanktuarium Dzieciątka Jezus pod przewodnictwem księdza dr Zenona Tomasiaka, w której uczestniczyła cała społeczność szkolna. Po mszy świętej  na sali gimnastycznej wprowadzeniem  Pocztu Sztandarowego i odśpiewaniu Hymnu Polski uczniowie klas czwartych w montażu słowno-muzycznym wesołymi wierszami, pożegnali szkołę i zachęcali do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku. Dyrektor szkoły Pani Aneta Janaś krótko podsumowała miniony  rok szkolny.

Piknik 2019

DSC 0979Czerwiec to  szczególny miesiąc. Wiosna w pełni, niedługo początek lata i wakacje. Począwszy od początku maja w niedługich odstępach czasu następują po sobie sobie trzy święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca, które można uczcić razem. Wszystkim ludziom potrzebne są chwile wytchnienia, wypoczynek, radość i zabawa, zatem to wszystko, co tworzy świąteczną niezwykłość. Dlatego właśnie 15 czerwca odbył się w naszej Szkole Piknik Rodzinny umożliwiający rodzicom i dzieciom wspólną zabawę. Gościliśmy wśród nas Wójta Gminy Jodłowa Pana Jana Janigę, Panią Wicewójt Dorotę Krzyżak, Przewodniczącego Rady Gminy Pana Romana Warzechę, Dyrektorów szkół z terenu naszej gminy oraz Dyrektorów jednostek podlegających Urzędowi Gminy.

Wyjazd przedszkolaków na "Ranczo"

64240505 1193100064206250 962909960998486016 n13 czerwca na długo pozostanie w pamięci Przedszkolaków. Po długiej, prawie godzinnej podróży autobusem, dzieci dotarły do zagrody edukacyjnej „Ranczo” w Pstrągowej. Sama jazda autobusem była dla nich nie lada gratką, a to dopiero początek, bo tam czekała na nie cała masa atrakcji.

Wyniki KONKURSU „JODŁOWA-MOJE MIEJSCE NA ZIEMI”

KONKURS PLASTYCZNY „JODŁOWA-MOJE MIEJSCE NA ZIEMI” pod hasłem „Jodłowskie pejzaże” został rozstrzygnięty.
W gminnym konkursie wzięło udział 40 osób. 21 maja uczniowie pierwszej grupy wiekowej (od oddziałów przedszkolnych po klasy VI), wybrani w eliminacjach szkolnych, wykonali pejzaże jodłowskie, a następnie nadali im tytuły.
Uczestnicy konkursu grupy II przynieśli prace wykonane samodzielnie w domu.

Pożegnanie klasy VIII i III gimnazjum

DSC 097114 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbyło się oficjalne pożegnanie uczniów klasy ósmej i klas trzecich gimnazjum. Absolwenci zaprezentowali się w części artystycznej. Podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w ich wychowanie i edukację, za dobrą radę, wsparcie i opiekę. Uczniowie klasy siódmej wręczyli starszym kolegom drobne upominki, życząc im  powodzenia w wybranych przez nich szkołach. Uroczystość zakończyła się w radosnej atmosferze odśpiewaniem ulubionych piosenek przez absolwentów.

01 MEN 210  02 IBE 210  04 CKE 210  05 KOWEZiU 210  06 ORE 210