Zespół Szkół nr 1 w Jodłowej

header zs1

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019, które rozpoczęło się mszą świętą w Sanktuarium Dzieciątka Jezus pod przewodnictwem księdza dr Zenona Tomasiaka, w której uczestniczyła cała społeczność szkolna. Po mszy świętej  na sali gimnastycznej wprowadzeniem  Pocztu Sztandarowego i odśpiewaniu Hymnu Polski uczniowie klas czwartych w montażu słowno-muzycznym wesołymi wierszami, pożegnali szkołę i zachęcali do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku. Dyrektor szkoły Pani Aneta Janaś krótko podsumowała miniony  rok szkolny.

Piknik 2019

DSC 0979Czerwiec to  szczególny miesiąc. Wiosna w pełni, niedługo początek lata i wakacje. Począwszy od początku maja w niedługich odstępach czasu następują po sobie sobie trzy święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca, które można uczcić razem. Wszystkim ludziom potrzebne są chwile wytchnienia, wypoczynek, radość i zabawa, zatem to wszystko, co tworzy świąteczną niezwykłość. Dlatego właśnie 15 czerwca odbył się w naszej Szkole Piknik Rodzinny umożliwiający rodzicom i dzieciom wspólną zabawę. Gościliśmy wśród nas Wójta Gminy Jodłowa Pana Jana Janigę, Panią Wicewójt Dorotę Krzyżak, Przewodniczącego Rady Gminy Pana Romana Warzechę, Dyrektorów szkół z terenu naszej gminy oraz Dyrektorów jednostek podlegających Urzędowi Gminy.

Wyjazd przedszkolaków na "Ranczo"

64240505 1193100064206250 962909960998486016 n13 czerwca na długo pozostanie w pamięci Przedszkolaków. Po długiej, prawie godzinnej podróży autobusem, dzieci dotarły do zagrody edukacyjnej „Ranczo” w Pstrągowej. Sama jazda autobusem była dla nich nie lada gratką, a to dopiero początek, bo tam czekała na nie cała masa atrakcji.

Wyniki KONKURSU „JODŁOWA-MOJE MIEJSCE NA ZIEMI”

KONKURS PLASTYCZNY „JODŁOWA-MOJE MIEJSCE NA ZIEMI” pod hasłem „Jodłowskie pejzaże” został rozstrzygnięty.
W gminnym konkursie wzięło udział 40 osób. 21 maja uczniowie pierwszej grupy wiekowej (od oddziałów przedszkolnych po klasy VI), wybrani w eliminacjach szkolnych, wykonali pejzaże jodłowskie, a następnie nadali im tytuły.
Uczestnicy konkursu grupy II przynieśli prace wykonane samodzielnie w domu.