Zespół Szkół nr 1 w Jodłowej

header zs1

Ogólnopolska akcja edukacyjna "Dzieci uczą rodziców"

Szanowni Państwo!
Przyszedł czas na podziękowania za wielomiesięczną współpracę w ramach akcji "Dzieci uczą rodziców". Państwa zaangażowanie i pomysłowość były piękną ozdobą akcji w roku szkolnym 2019/2020. Bardzo dziękujemy Państwu za udział i realizację lekcji. Dziękujemy Dyrektorom placówek, którzy wyrazili zgodę na udział placówki w akcji. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy swoją kreatywnością niejednokrotnie powodowali uśmiech na naszych twarzach. Dziękujemy za zamieszczanie informacji na stronach internetowych, które przesyłaliśmy do Państwa w trakcie trwania akcji. Mamy nadzieję, że współpraca zapoczątkowana w minionym roku szkolnym będzie się rozwijać w kolejnych latach. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by akcja "Dzieci uczą rodziców" w kolejnym roku szkolnym w dużo większym stopniu wspierała Państwa pracę. Jestem głęboko przekonany, że nasza wspólna przygoda przyniesie wiele pozytywnych skutków.

Pomoc dla powodzian

powdZaczynamy akcję: POMOC DLA POWODZIAN zorganizowaną przez Hufiec Dębica. Zachęcamy wszystkich do zbiórki suchej żywności, środków higienicznych, koców, pościeli itp.dla powodzian z województwa podkarpackiego. Wszystkie te produkty można przynosić do SP Nr 1 w Jodłowej od godz.7.30 - 15.00.
Zebrane produkty trafią bezpośrednio do potrzebujących.
Dziękujemy za Waszą pomoc

Uczniowie wyróżnieni 2019/2020

uczenUczniowie wyróżniający się w nauce i w zachowaniu w roku szkolnym 2019/2020 w Szkole Podstawowej Nr 1, im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej.